J. van Vliet (Vilnius) Cash & Carry UAB


Van Vliet flower-group yra viena lyderiaujančių pasaulyje sodininkystės įmonių, tiekanti šviežiai skintas gėles, sodo augalus bei vazonines gėles savo klientams Jungtinėje Karalystėje, Airijoje bei Rytų Europoje. Įmonė plečia savo veiklą ir Baltijos šalyse. Šiuo metu jau veikia Cash & Carry skyriai Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje. Ateityje planuojama skyrius atidaryti ir kituose miestuose.

Įmonė įsteigta 1990 m. turėdama tik vieną skyrių. Šiandieną Van Vliet yra patikima bei rimta tarptautinė įmonė turinti dešimt Cash & Carry skyrių Jungtinėje Karalystėje, penkis Škotijoje, puokščių dizaino skyrių Airijoje, tris Cash & Carry skyrius Lietuvoje, taip pat po vieną Cash & Carry skyrių Istambule (Turkijoje), Atėnuose (Graikijoje) bei Niujorke (JAV), produkcija eksportuojama į Rytų Europą, Aziją ir Šiaurės Ameriką. Daugiau informacijos apie įmonės veiklą Niujorke galite rasti paspaudę nuorodą www.vanvlietnewyork.com, apie veiklą Lietuvoje paspaudę nuorodą vietose

Van Vliet konsoliduota apyvarta siekia 120 milijonų Eurų, įmonė turi daugiau nei 400 darbuotojų. Van Vliet yra dinamiška, visiškai integruota įmonė turinti didelę patirtį gamybos ir platinimo srityse. Patirtis dirbant su užsienio verslo partneriais bei įmonės darbuotojų atsidavimas darbui užtikrina Van Vliet gebėjimą įgyvendinti visus klientų norus.

Van Vliet turi du pagrindinius tikslus – pirma, savo klientams siūlyti ne tik žemiausias kainas, bet ir aukštą produkcijos kokybę, antra – naudotis visomis įmanomomis technologijų naujovėmis savo veikloje, kad užtikrinti galimybę savo klientams gauti mūsų produkciją bet kokioje vietoje ir bet kuriuo metu. Norėdami užsakyti internetu spauskite šią nuorodą: www.jvanvliet.lt Čia rasite visą reikiamą informacija.

Šiuo būdu galite produkciją (gėles ir kitus augalus) užsisakyti iš savo teritorijoje esančio Cash & Carry skyriaus bei atlikti preliminarius užsakymus iš Olandijos. Norėdami tapti mūsų klientu, užpildykite anketą, kuria rasite čia ir atsineškite ją į mūsų artimiausią prekybos tašką. Arba anketą galite užplidyti kiekviename mūsų skyriuje.

J. van Vliet (Vilnius) Cash & Carry UAB


Meistrų 14
Vilnius
Lithuania


Telefono: +370 5215 9259
Fax: +370 5215 9262
E-mail: Vilnius@jvanvliet.com

IVA: LT100007123118
COC: 302858965

Orari di apertura


Giorno Volte
Lunedi 6:00 - 14:00
martedì 6:00 - 14:00
mercoledì 6:00 - 14:00
giovedi 6:00 - 14:00
Venerdì 6:00 - 14:00
Sabato 6:00 - 13:00
Domenica 7:00 - 12:00

Vuoi registrarti come cliente? Segui i passaggi seguenti!

Užpildykite žemiau esančią formą
Susisieks su jumis "Cash & Carry"

Solo commercio

Compila il modulo sottostante se hai un'attività legata al commercio di fiori e piante.

  Nome e cognome *
  Numero di telefono *
  Indirizzo email *
  Città *
  Il tuo messaggio *
  * Campo obbligatorio
  Le tue informazioni personali saranno mantenute strettamente riservate e non saranno vendute, riutilizzate, affittate, prestate o altrimenti divulgate.

  LOGIN AL SITO WEB

  X