J. van VLIET Import


Idąc The Extra Mile
Nasz międzynarodowy dział importu dostarcza kwiaty bezpośrednio z szerokiej gamy gospodarstw w krajach takich jak Ekwador, Kolumbia, Kenia, Afryka Południowa i Izrael.
Nasz personel w Ekwadorze i Kolumbii utrzymuje bliski kontakt z lokalnymi gospodarstwami, zapewniając niesamowite odmiany kwiatów w najlepszych cenach.

Dział importu Holandia


Alstroemeria, goździki, róże o małych głowach, róże o dużych głowach, Gyps lub inne odmiany z Ekwadoru, Kolumbii, Kenii i innych krajów. Nie wahaj się zapytać naszego działu importu o ceny i dostępność. Gwarantujemy najlepszą możliwą ofertę!

Kontakt

Kolumbia


Van VLIET Kolumbia współpracuje z małym i zmotywowanym zespołem w ścisłym kontakcie z lokalnymi hodowcami. Rezultatem jest szybka komunikacja, elastyczność i szybka reakcja. Van VLIET Colombia działa na podstawie zamówienia w przedsprzedaży.
Ponieważ nie posiadamy zapasów, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom najświeższe kwiaty po konkurencyjnych cenach przez cały czas. Klienci mogą wybrać produkty, kolory, gatunek i mieszanki, jakie chcą. Importujemy nasze produkty dwa razy w tygodniu i dystrybuujemy je we własnej specjalistycznej flocie transportowej.

Kontakt

Ekwador


Ekwador jest krajem słynącym z produkcji róż o największych głowach i najdłuższych łodygach na naszej planecie. Dzięki dużej wysokości i intensywnemu nasłonecznieniu ma idealny klimat do produkcji najpiękniejszych odmian i oszałamiających kolorów.
Pozyskani przez naszych pracowników z Quito zapewniamy, że mamy do czynienia tylko z najlepszymi gospodarstwami dostarczającymi najświeższe kwiaty.

Kontakt

Holandia


Import - bezpośrednie pozyskiwanie

Postbus 687
2675 ZX Honselersdijk
Holandia

+31 (0)174 637 676
jvvimport@jvanvliet.com

Kolumbia


Juan Carlos Valencia

+57 318 806 75 81
+57 174 495 66 EXT 109
Juan@jvanvliet.com
juanvalencia

Monica Ortega

+57 320 892 26 88
+57 174 495 66 EXT 109
Mortega@jvanvliet.com
monikort1201

Kontakt

Edificio WeWork La 93
Calle 93 # 19-55, Bogota DC
Biuro: 2-120

Ekwador


Diane Mugeni

+593 96 893 1832
+1(917) 524 0015
Diane@jvanvliet.com
diane.mugeni

Monica Chamorro

+593 99 239 7266
Monica.Chamorro@jvanvliet.com
jvv.ecuador

Dario Orozco

+593 99 818 0160
Dario.Orozco@jvanvliet.com
jvvinvoices.ecuador



Freddy Cachumba

+593 99 811 1183
FCachumba@jvanvliet.com
na żywo: jvanvlietecuador

Natalia Flor

+593 98 049 0455
Natalia@jvanvliet.com
jvvecuador1@gmail.com

Kontakt

Shyris Cosmopolitan Office 515 i Portugalia
Quito - Ekwador
+593 2 - 6002304

Logowanie do sklepu internetowego

x