J. van VLIET Import

Wij gaan de extra mile Onze internationaal gevestigde importafdeling levert bloemen rechtstreeks van een breed scala aan boerderijen in landen zoals Ecuador, Colombia, Kenia, Zuid-Afrika en Israël.
Onze medewerkers in Ecuador en Colombia onderhouden nauw contact met lokale boerderijen en bieden prachtige bloemsoorten voor de beste prijzen.

Bekijk ons importassortiment!
Importafdeling Holland

Alstroemeria's, anjers, kleinbloemige rozen, grootbloemige rozen, gyps of andere variëteiten uit Ecuador, Colombia, Kenia en andere landen. Aarzel niet om onze importafdeling om prijzen en beschikbaarheid te vragen. Wij garanderen de best mogelijke aanbieding!
Contact
Colombia

Van VLIET Colombia werkt met een klein en gemotiveerd team in nauw contact met lokale kwekers. Het resultaat is snelle communicatie, flexibiliteit en snelle reactie. Van VLIET Colombia werkt op pre-orderbasis.
Omdat we geen voorraad hebben, zijn we in staat om ten alle tijden de meest verse bloemen aan onze klanten te leveren tegen concurrerende prijzen. Klanten kunnen kiezen welke producten, kleuren, kwaliteit en mixen ze willen. We importeren onze producten twee keer per week en distribueren ze in onze eigen gespecialiseerde transportvloot.
Contact
Ecuador

Ecuador is het land dat bekend staat om de productie van rozen met de grootste koppen en langste stelen op de planeet. Vanwege de grote hoogte en intens zonlicht heeft het het perfecte klimaat voor de productie van de mooiste soorten en verbluffende kleuren.
Afkomstig van onze eigen medewerkers gevestigd in Quito, verzekeren wij u dat wij alleen te maken hebben met de beste bedrijven die de meest verse bloemen leveren.
Contact
Holland

Importeren - Directe inkoop
Postbus 687
2675 ZX Honselersdijk
Nederland

+31 (0)174 637 676
jvvimport@jvanvliet.com

Colombia

Juan Carlos Valencia
+57 318 806 75 81
+57 174 495 66 EXT 109
Juan@jvanvliet.com
juanvalencia

Angie Julieth Virguez Cortissoz
+57 301 562 79 06
+57 174 495 66 EXT 109
Angie@jvanvliet.com
Angie.virguez5

Monica Ortega
+57 320 892 26 88
+57 174 495 66 EXT 109
Mortega@jvanvliet.com
monikort1201

Contact
Edificio WeWork La 93
Calle 93 #19-55, Bogota DC
Kantoor: 2-120

Ecuador

Diane Mugeni
+593 96 893 1832
+1(917) 524 0015
Diane@jvanvliet.com
diane.mugeni

Monica Chamorro
+593 99 239 7266
Monica.Chamorro@jvanvliet.com
jvv.ecuador

Dario Orozco
+593 99 818 0160
Dario.Orozco@jvanvliet.com
jvvinvoices.ecuador



Freddy Cachumba
+593 99 811 1183
FCachumba@jvanvliet.com
Live: jvanvlietecuador

Natalia Flor
+593 98 049 0455
Natalia@jvanvliet.com
jvvecuador1@gmail.com

Contact
Shyris Cosmopolitan Office 515 en Portugal
Quito - Ecuador
+593 2 - 6002304

INLOGGEN

X