J. van VLIET Uvoz


Ići na dodatnu milju
Naš odjel za uvoz, koji ima međunarodno sjedište, opskrbljuje cvijećem izravno s velikog broja farmi u zemljama poput Ekvadora, Kolumbije, Kenije, Južne Afrike i Izraela.
Naše osoblje u Ekvadoru i Kolumbiji održava bliski kontakt s lokalnim farmama, pružajući nevjerojatne sorte cvijeća po najboljim cijenama.

Odjel za uvoz Holland


Alstroemeria, karanfili, ruže s malim glavama, ruže s velikim glavama, gipsi ili bilo koja druga vrsta iz Ekvadora, Kolumbije, Kenije i drugih zemalja. Ne oklijevajte pitati naš odjel za uvoz za cijene i dostupnost. Jamčimo najbolju moguću ponudu!

Kontakt

Kolumbija


Van VLIET Kolumbija surađuje s malim i motiviranim timom u bliskom kontaktu s lokalnim uzgajivačima. Rezultat je brza komunikacija, fleksibilnost i brza reakcija. Van VLIET Kolumbija posluje po narudžbi.
Budući da ne vršimo zalihe, u mogućnosti smo svojim kupcima u svakom trenutku isporučiti svježe cvijeće po konkurentnim cijenama. Kupci mogu birati koje proizvode, boje, ocjene i mješavine žele. Naše proizvode uvozimo dva puta tjedno i distribuiramo u vlastitoj specijaliziranoj transportnoj floti.

Kontakt

Ekvador


Ekvador je država poznata po proizvodnji ruža s najvećim glavama i najdužim stabljikama na planeti. Zbog velike nadmorske visine i jakog sunčevog svjetla ima savršenu klimu za proizvodnju najljepših sorti i zapanjujućih boja.
Uvjeravamo vas da imamo vlastito osoblje sa sjedištem u Quitu da imamo posla samo s najboljim farmama koje isporučuju svježe cvijeće.

Kontakt

Holland


Uvoz - izravni izvor

Postbus 687
2675 ZX Honselersdijk
Nizozemska

+31 (0)174 637 676
jvvimport@jvanvliet.com

Kolumbija


Juan Carlos Valencia

+57 318 806 75 81
+57 174 495 66 DODATNI 109
Juan@jvanvliet.com
juanvalencia

Monika Ortega

+57 320 892 26 88
+57 174 495 66 DODATNI 109
Mortega@jvanvliet.com
monikort1201

Kontakt

Edificio WeWork La 93
Calle 93 #19-55, Bogota, DC
Ured: 2-120

Ekvador


Diane Mugeni

+593 96 893 1832
+1(917) 524 0015
Diane@jvanvliet.com
diane.mugeni

Monica Chamorro

+593 99 239 7266
Monica.Chamorro@jvanvliet.com
jvv.ecuador

Dario Orozco

+593 99 818 0160
Dario.Orozco@jvanvliet.com
jvvinvoices.ecuador



Freddy Cachumba

+593 99 811 1183
FCachumba@jvanvliet.com
uživo: jvanvlietecuador

Natalia Flor

+593 98 049 0455
Natalia@jvanvliet.com
jvvecuador1@gmail.com

Kontakt

Shyris Cosmopolitan Office 515 i Portugal
Quito - Ekvador
+593 2 - 6002304

LOGIRAJ TE SE

x