J. van VLIET Import


Chystáte se na další míli
Naše mezinárodně založené dovozní oddělení dodává květiny přímo z celé řady farem v zemích, jako je Ekvádor, Kolumbie, Keňa, Jižní Afrika a Izrael.
Náš personál v Ekvádoru a Kolumbii udržuje úzký kontakt s místními farmami a poskytuje úžasné odrůdy květin za nejlepší ceny.

Dovozní oddělení Holandsko


Alstroemeria's, Carnations, Small Head Rose, Big Head Rose, Gyps or any other variety from Ecuador, Colombia, Kenya and other countries. Neváhejte požádat naše dovozní oddělení o ceny a dostupnost. Zaručujeme nejlepší možnou nabídku!

Kontakty

Kolumbie


Van VLIET Colombia pracuje s malým a motivovaným týmem v úzkém kontaktu s místními pěstiteli. Výsledkem je rychlá komunikace, flexibilita a rychlá reakce. Van VLIET Colombia funguje na základě předobjednávky.
Vzhledem k tomu, že nemáme na skladě, jsme schopni kdykoli dodat našim zákazníkům nejčerstvější květiny za konkurenceschopné ceny. Zákazníci si mohou vybrat, jaké produkty, barvy, jakost a směsi chtějí. Naše výrobky dovážíme dvakrát týdně a distribuujeme je ve vlastním specializovaném přepravním vozovém parku.

Kontakty

Ekvádor


Ekvádor je země známá výrobou růží s největšími hlavami a nejdelšími stonky na planetě. Díky vysoké nadmořské výšce a intenzivnímu slunečnímu záření má ideální klima pro produkci těch nejkrásnějších odrůd a ohromujících barev.
Zdrojem je náš vlastní personál se sídlem v Quitu, ujišťujeme vás, že jednáme pouze s těmi nejlepšími farmami, které dodávají nejčerstvější květiny.

Kontakty

Holandsko


Import - přímé získávání

Postbus 687
2675 ZX Honselersdijk
Nizozemí

+31 (0)174 637 676
jvvimport@jvanvliet.com

Kolumbie


Juan Carlos Valencia

+57 318 806 75 81
+57 174 495 66 EXT 109
Juan@jvanvliet.com
juanvalencia

Monica Ortega

+57 320 892 26 88
+57 174 495 66 EXT 109
Mortega@jvanvliet.com
monikort1201

Kontakty

Edificio WeWork La 93
Calle 93 #19-55, Bogotá DC
Kancelář: 2-120

Ekvádor


Diane Mugeni

+593 96 893 1832
+1(917) 524 0015
Diane@jvanvliet.com
diane.mugeni

Monica Chamorro

+593 99 239 7266
Monica.Chamorro@jvanvliet.com
jvv.ecuador

Dario Orozco

+593 99 818 0160
Dario.Orozco@jvanvliet.com
jvvinvoices.ecuador



Freddy Cachumba

+593 99 811 1183
FCachumba@jvanvliet.com
live: jvanvlietecuador

Natalia Flor

+593 98 049 0455
Natalia@jvanvliet.com
jvvecuador1@gmail.com

Kontakty

Shyris Cosmopolitan Office 515 a Portugalsko
Quito - Ekvádor
+593 2 - 6002304

PŘIHLÁŠENÍ WEBOVÉHO OBCHODU

X